• img

    Szezonzáró jutalomjáték

    A 2004-es évad utolsó családi vasárnapján a Régészeti Park minden munkatársa azt csinálhatta, amit munkájából a legjobban szeret. Sütöttek, főztek, zenéltek, tanítottak, magyaráztak, játékos vetélkedőt szerveztek. A Park tavaszig bezár, visszatér évezredes álmába. Aki itt járt, visszavágyik.

    TOVÁBB

Friss híreink

További híreink