Évforduló - A MÁSODIK MAGYAR KÖZTÁRSASÁG KIKIÁLTÁSA
- KULTÚRA, OKTATÁS
- 2006-01-18
Hatvan éve, 1946. február 1-jén hatalmas, éljenző tömeg fogadta Budapesten, az Országház előtt a második Magyar Köztársaság kikiáltását (az elsőre 1918. november 16-án került sor).
TOVÁBB
