Labdagála

  • SPORT
  • 2009-02-02
  • 803 megtekintés
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img

Ötödik alkalommal rendeztek Labdajáték Gálát a százhalombattai sportcsarnokban január 31-én. A rendezvényre négy csapat kapott meghívást: az NB I-es kézilabdások, az NB I Extraligás rögbisek, valamint az NB II-es labdarúgók és az ugyancsak NB II-es férfi kosárlabdázók.

Az utánpótláscsapatok is szerepet kaptak, hiszen a 3x5 perces játékidő első 5 percében övék volt a parkett. Az immár hagyomá-nyosnak mondható jótékonysági gála specialitása, hogy a részt-vevők nem saját sportágukban mérik össze tudásukat.
A mérkőzések közötti szünetekben Südi Iringó tánccsoportjai egykerekű kerékpáros, illetve szalagos rögbi bemutatóval színe-sítették a programot.

Eredmények
1. Kézi csapat – Rögbi csapat (kosárlabda) 18-4
2. Labdarúgó csapat – Kosár csapat (kézilabda) 7-7 (hétmétere-sekkel 9-8)
3. Kosárlabda csapat – Rögbi csapat (labdarúgás) 3-4
4. Labdarúgó csapat – Kézi csapat (floor ball) 4-3

Végeredmény
I. Labdarúgók (SZLK), II. Kézilabdások (SZKE), III. Rögbisek (BBB), IV. Kosárlabda (SZKSE)
A vándorkupát az SZLK felnőtt labdarúgói nyerték, amit Fekete László a VSZK intézményvezetője adott át.

Hozzászólás

E-mail címe rejtve marad. A kötelező mezők *-al vannak jelölve.

Megszakítás

Legfrissebb cikkek

Képtárak

Kategóriák