Fallabda (Squash) Országos Csapatbajnokság

  • img

A Magyar Fallabda (Squash) Szövetség május 19-én rendezte meg az Országos Csapatbajnokságot. A III. osztályú versenyek helyszíne a Fáraó Sportcentrum volt, amelyen 16 csapat több mint 100 versenyzője vett részt. Az első helyezett, a székesfehérvári UNION SE jutott fel az OB II-be.

Május 20-án IV. osztályú csapatbajnokság zajlott a Fáraó Sportcentrumban, 12 csapat részvételével. Ezen a versenyen a battai T-Vonal FSE két csapattal vett részt. Az egyik a III., a másik a VII. helyen végzett. A III. helyezett csapat játszhat az OB III-ba való feljutásért a K-TEAM SE (Miskolc) csapatával.

Papp Zoltán Csaba, a Magyar Fallabda (Squash) Szövetség főtitkára: „ Jó hangulatú, jól megrendezett két napos versenyen a hazai csapat (T-Vonal FSE) jó eredményeket ért el, és reméljük, hogy az osztályozókon is helyt tud állni. A jól szervezett versenyek eredménye, hogy jövőre több nívós, és nagyobb volumenű versenyt rendezhet a Fáraó Sportcentrum.”
Május 20-án zajlottak a II. osztály csapatküzdelmei Budapesten, a Rózsadomb Squash Clubban. A battai T-Vonal FSE I. csapata a IV. helyen végzett, ezért sajnos, nem juthat fel az OB I-be..

Hozzászólás

E-mail címe rejtve marad. A kötelező mezők *-al vannak jelölve.

Megszakítás

Legfrissebb cikkek

Képtárak

Kategóriák