Labdarúgás

  • SPORT
  • 2011-10-17
  • 1150 megtekintés

NB III. Duna-csoport, bajnoki mérkőzés, Százhalombatta, VSZK, október 15.
Vezették: Antal (Ember-Nyekita)


Százhalombattai LK – Biatorbágy SE
1 – 2 (0-2)


SZLK: Boldog – Nagy, Károlyi (Hollósi), Móra, Pregitzer – Herczog, Csizmadia, Kupi, Gyurkovics – Tancsik (Henrik), Herczeg
Edző: Károlyi Róbert
Biatorbágy SE: Retezi – Királyvári, Schindler, Juhár, Fekecs – Kovács (Horváth), Szép, Varga, Gálvölgyi (Petrusk) – Hullám (Mayer), Márkus
Edző: Horváth Ferenc
Gólszerzők: Pregitzer öngólja a 22. percben, Márkus a 41., illetve Kupi a 47. percben


A mérkőzés krónikája: 2. perc: Gyors vendégtámadás után Márkus lépett ki a hazai védők közül, Károlyi szabálytalan szerelése után a játékvezető tizenegyest ítélt. A bűntetőt Hullám a felső lécre lőtte. 9. perc: Óriási helyzetet puskázott el az SZLK. Kupi indította a hazai csapat támadását, de a pontos beadását Herczeg az üres kapu mellé fejelte. 10. perc: Baloldali hazai támadás után Gyurkovics került gólhelyzetbe, de a vendégek kapusa vetődve hárított. 17. perc: Móra jobboldali szögletét Csizmadia csúsztatta fejjel a jobb kapufa mellé. 22. perc: Megszerezte a vezetést a vendégcsapat. Jobboldali szöglet után a meglepett Pregitzer lábáról a hálóba pattant a labda, 0-1 (öngól). 27. perc: Gyors battai támadás után Herczeg előzte meg a kifutó vendégkapust, de a labda elkerülte a kaput. 41. perc: Középen vezetett vendégtámadás után Márkus kapott remek labdát és a sakk-matt helyzetben az üres kapuba passzolt, 0-2. 47. perc: Pregitzer vitte fel a labdát a baloldalon, de szabálytalanul szerelték. A szabadrúgást Kupi mesterien csavarta a jobb felső sarokba, 1-2. 65. perc: Baloldali hazai támadás után Gyurkovics lőtte kapura a labdát, de a kapus hárított. 66. perc: Gyors vendégtámadás után Hullám lövése csattant a battai kapufán. 80. perc: Baloldali hazai szöglet után Nagy lövését védte a vendégek kapusa. 83. perc: Jobboldali SZLK támadás után a beadott labdát Gyurkovics lőtte kapura, a kapus védett.


A Duna-csoport legjobb csapata ellen nem engedhetünk meg egy félidőnyi előnyt. A döntetlen reálisabb lett volna – értékelt Károlyi Róbert edző.
 

Hozzászólás

E-mail címe rejtve marad. A kötelező mezők *-al vannak jelölve.

Megszakítás

Legfrissebb cikkek

Képtárak

Kategóriák