Karácsonyi díszítés és ajándékozás

  • HÍREK
  • 2021-12-16
  • 1350 megtekintés
  • img

Folytatva a hagyományt, Szalai Attila idén is feldíszített több köztéri fát Százhalombattán, az Olajmunkás úton, ahol a kutyafuttató kerítésére és a KRESZ táblákra is kerültek díszek. Az önkormányzati képviselő ajándékozást is szervezett.

A hosszan tartó vírusos időszakban mindenki még jobban vágyik az örömre, az ünnepi színes hangulatra, ezért is tartotta különösen fontosnak, hogy most is sor kerüljön a díszítésre - mondta el Szalai Attila. A vízesés szerűen elhelyezett csillogó girlandok mellé idén is Jászi Adél készített díszeket.

Karácsony közeledtével sok városlakó ajánlott fel gyermekjátékot, ruhát és gyümölcsöt, amelyet a képviselő eljuttatott a Családok Átmeneti Otthona részére. Hagyományosan most sem maradt el a lakótelepi Mikulás-ruhás ajándékozó körút.

A képviselő hosszú évek óta két alkalommal főz a hajléktalan szálló lakói számára, ahol idén december 22-én várja ételosztással őket. A hagyományoknak megfelelően húsvétkor is sor kerül az asztalterítésre.

Hozzászólás

E-mail címe rejtve marad. A kötelező mezők *-al vannak jelölve.

Megszakítás

Legfrissebb cikkek

Képtárak

Kategóriák