Új vizes és vizuális élmények

  • img

Változatlan jegyárakkal, ingyenes parkolóval és napágyakkal, valamint sok újdonsággal nyit ki a Városi Strand május 31-én, pénteken Százhalombattán – tájékoztatott Fekete László, az üzemeltető Sporthalom Kft. ügyvezetője. 

A szezont az időjárás függvényében, valamennyi medence egyidejű, teljeskörű megnyitásával tervezik. A karbantartási és javítási munkák befejeződtek, de ezeken túl több fejlesztés is megvalósult ebben az évben, amelyek barátságosabbá és élvezhetőbbé teszik a strandolást. Felújításra került a melegvizes és a pancsoló medence burkolata, a versenymedence térburkolatának jelentős része és a büféépület egy része is. Új arculatot kapott a bejárati faépület, valamint az aula és a főépület külső homlokzata, amelyek vidámabb hangulatot teremtenek a strandon. A főépület, valamint a strandbüfé épületénél elkészült új járdaszakaszok kényelmesebbé teszik a közlekedést, a játszótér új, gumipadlós burkolata pedig nagyobb biztonságot nyújt a gyerekeknek. A látogatókat közel száz új napággyal, a pancsoló és a tanmedence mellett új interaktív élményelemekkel és állatfigurákkal, a melegvizes és a tanmedencénél modern, dizájnos napvitorlákkal várják. Ezeken felül egy új, tíz személyes pezsgőfürdő (jacuzzi) és a strandmedencénél egy új családi csúszda biztosítja majd a vendégek számára a még teljesebb kikapcsolódást.  


A strand az idén is a megszokott nyitva tartási időben üzemel. A Városi Sportuszoda a tanév végéig, a Szalai János Uszoda pedig június 6-áig lesz nyitva.

Hozzászólás

E-mail címe rejtve marad. A kötelező mezők *-al vannak jelölve.

Megszakítás

Legfrissebb cikkek

Képtárak

Kategóriák