Nyugodt volt az év vége

Békésen teltek a decemberi ünnepek Százhalombattán. Bűnügyi szempontból szinte alig történt valami a városban, amely az új év első két hetéről is elmondható. A rendőrőrs minden rendezvényt biztosított, amelyek rendben zajlottak le – tájékoztatott Grunda Tibor r. őrnagy őrsparancsnok.

A környező településeken előforduló bűncselekmények megelőzése érdekében felhívta a figyelmet, hogy csalók több esetben telefonon kerestek meg időseket, akiket azzal csaptak be, hogy valamelyik hozzátartozójuk bajba került, balesetet szenvedett és sürgősen pénzre van szüksége, amit ők majd eljuttatnak számára. A pénzért nagyon rövid idő alatt jelentkeznek és elviszik, de sajnos, nem a mondott személynek. A rendőrség arra kér mindenkit, aki hasonló esetről tudomást szerez, hogy azonnal értesítse a 112-es központi segélyhívó számot, ne adjon pénzt így senkinek, és a lehető legtöbbet - személyleírást, gépkocsi-rendszámot - jegyezzen meg az elkövetőkről.
Minden városlakónak békés, nyugodt és eredményekben gazdag boldog új évet kíván a százhalombattai rendőrőrs munkatársai nevében Grunda őrnagy.


Hozzászólás

E-mail címe rejtve marad. A kötelező mezők *-al vannak jelölve.

Megszakítás

Legfrissebb cikkek

Képtárak

Kategóriák