Már javában tartott a legújabb állami földosztás, mikor találkoztam egy helyi képviselővel, és kértem a segítségét, hasonló ügyben.
Nem nagydolgot, csak egy kis jó magyar termőföldet, az elhasználódott közösségi kertecskénkbe. Mint jó magyar politikus megígérte, amiben én nem hittem, nem is tudom miért. Még vadul, dühöngött a tél, mikor is emlékeztettem az ígéretére, és ő bólintott.
Mire jönnek a választások meglesz, mondta!
1hete felhívott a küldés időpontját egyeztetni, és láss csodát, megjött a föld. Ahogy ígérte oda és akkor, mit mondjak kicsordult a szememből a könny a szívem összeszorult, miért is bántjuk a politikusainkat?
De ráébredtem a kis magyar valóságra, elvétve találni olyat, aki álja a szavát, de ő olyan! Tessenek tőle példát venni, ja, nem a körzetébe lakom, tehát nem szavazat szerzése volt a cél!
Most már elmondhatom, amit a rózsadombi magyar mezőgazdasági
Miniszter, hangoztatott, azé a föld, aki megműveli, oszt jó napot. Ja, a választások jó 2 hét múlva lesznek.
Köszönet érte Szalai Atillának.
Tisztelettel: Nagy Péter, most már, földtulajdonos,mutyi nélkül is.
2014.03.18.

