Ivartalanítás ezer forintért

  • img

A Vidékfejlesztési Minisztériumtól nyert pályázati támogatásnak köszönhetően ismét kedvezményes ivartalanítási akciót hirdetett az érdi Sirius Állat- és Természetvédelmi Alapítvány. A Vidékfejlesztési Minisztériumtól nyert pályázati támogatásnak köszönhetően ismét kedvezményes ivartalanítási akciót hirdetett az érdi Sirius Állat- és Természetvédelmi Alapítvány.

A cél a felesleges szaporulat elkerülése. A beavatkozást példányonként ezer forintért végeztethetik el a gazdák, függetlenül az állat nemétől. Vemhes macska ivartalanítása további 2000 forintba kerül – mondta el a Hírtükörnek dr. Fekete Balázs állatorvos.


A műtéteket Érden, Tárnokon és Százhalombattán támogatja a civil szervezet. Városunkban dr. Fekete Balázs rendelőjében lehet jelentkezni (20-981-6474). Az akció augusztus 31-ig, illetve a rendelkezésre álló pénzügyi keret erejéig tart.

Hozzászólás

E-mail címe rejtve marad. A kötelező mezők *-al vannak jelölve.

Megszakítás

Legfrissebb cikkek

Képtárak

Kategóriák