Érdre mentek lopni
- RENDŐRSÉGI HÍREK
- 2005-06-21
Sok idegen fordul meg Százhalombattán. Eljönnek, hogy megnézzék a várost, sétáljanak a főterünkön, részt vegyenek a Summerfesten, a Régészeti Park családi napjain, megtekintsék a halomsírt vagy a „Matrica” Múzeum kiállításait, illetve hogy megfürödjenek a battai strandon. Szívesen látjuk őket, mert alapjában véve vendégszerető emberek vagyunk. Sokan közülünk a nyári fesztivál alatt messziről érkezett, vadidegen táncosokat fogadnak be otthonukba, és nemcsak szállást adnak, hanem finomságokkal is kedveskednek a vendégeknek.
TOVÁBB
