Töltse a napot március 22-én a Kőrösi Iskolában!
Március 22-én (csütörtök) az első(8.00-8.45) és második (9.00-9.45) órákban a leendő elsős tanító néniknél
Kőváriné Pintér Valéria és Mazzagné Kovács Ildikónál
láthatnak órát a szülők és gyermekeik.
Megismerhetik a tanító néniket munkaközben, közvetlen hatását érezhetik személyiségüknek. A tanító nénik bevonják az órai munkába az ellátogató kisgyermeket is, akik így motiválva lesznek a közelgő iskolás évekre.
A harmadik (10.00-10.45) órában a kreatív- és a zenei műhelyek munkáiba tekinthetnek be a látogatók. Ez az új színfolt nagyon sikeres iskolánk oktató, nevelő munkájában. A tanulók személyiségfejlesztése, az öröm, a siker minden kisgyermeknek elérhető, motiváló, miközben képességei, ismeretei gazdagodnak. Horváthné Martin Ágnes és Násztorné Réczey Éva várja itt a szülőket és a gyermekeiket.
17.30 órakor a leendő első osztályos pedagógusok, tanító nénik, napközis tanító nénik és az iskolavezetés várja az érdeklődőket egy iskola-bemutatóra, kötetlen beszélgetésre.
SZERETETTEL VÁRUNK MINDEN ÉRDEKLŐDŐT!

