Új kormányablak nyílt Pest megyében

Meggyőződésem, hogy csak akkor működik jól a köz szolgálata, ha az mindig az emberek érdekeit tartja szem előtt – hangsúlyozta a közszolgálatért felelős államtitkár a péceli kormányablak felújított épületének átadásán.


Tuzson Bence elmondta, kiemelt cél, hogy a magyar emberek élete egyszerűbb és kényelmesebb legyen. Mindent megteszünk azért – fogalmazott -, hogy az itt dolgozók és a közszolgáltatást igénybe vevők mindennapjait olyan szintre emeljük, amely a 21. század elvárásainak megfelel. Egy szép, kényelmes épületben hatékonyabban tudják végezni munkájukat az itt dolgozók és az ügyfél is sokkal türelmesebb – fűzte hozzá.


Tarnai Richárd Pest megyei kormánymegbízott köszöntőjében kifejtette, hogy egyre nagyobb szerep jut majd az internetnek és így az otthonról kezdeményezett ügyintézésnek a jövőben, amely jelentősen megkönnyítheti a kormányablakokban dolgozók munkáját.


(kormanyhivatal.hu)

Hozzászólás

E-mail címe rejtve marad. A kötelező mezők *-al vannak jelölve.

Megszakítás