Százhalombatta Város Önkormányzata Képviselő-testülete Vagyongazdálkodási Bizottsága hozzájárulása alapján a Polgármesteri Hivatal árverést hirdet a HXV-576 forgalmi rendszámú Toyota Corolla típusú gépjármű értékesítésére
Az árverés helye: Százhalombatta Polgármesteri Hivatal I. emeleti kistárgyaló
Az árverés időpontja: 2006. augusztus 10., 10,00 óra
Az árverésre kerülő vagyontárgy: HXV-576 forgalmi rendszámú Toyota Corolla típusú gépjármű.
Kikiáltási ár: 1.300.000. Ft
Az árverésen kizárólag az vehet részt, illetve az adhat képviseleti meghatalmazást, akinek a nevére az árverési előleg letétbe helyezésre került, és győztessé nyilvánítása esetén Százhalombatta Városi Önkormányzat kizárólag vele köti meg az adásvételi szerződést.
Az árverésen az ajánlattevő az igazoló okiratok bemutatása után azonosító számot kap, és anonim marad.
Az árverésre a Polgármesteri Hivatal Kincstár, Adó és Vagyonkezelési Irodáján 2006. augusztus 1-jéig (16,00 óra) lehet írásban jelentkezni, ahol nyilatkozni kell arról, hogy az ajánlattevő legalább a kikiáltási ár erejéig rendelkezik a vételárral, illetve árverési előlegként a kikiáltási ára 10 %-át ügyvédnél, közjegyzőnél letétbe helyezte a jelentkezés napjáig. Az árverési vevő letétje a vételárba beszámít.
Az árverésre kerülő vagyontárgy megtekinthető a Polgármesteri Hivatal Kincstár, Adó és Vagyonkezelési Irodájával történő előzetes egyeztetés alapján.
A licitlépcső: 10.000 Ft.
A szerződés megkötésére 2006 augusztus 18-áig kerül sor.
A Képviselő-testület 365/2003. (VIII.7.) Ök. sz. határozata értelmében a Városházi Hímondóban és az Önkormányzat honlapján a nyertes pályázó nevét a Polgármesteri Hivatal nyilvánosságra hozza.
Nekem zene! Sajnos még mindig itt tartunk. Ezért sikoltozott a londoni fiatalság a 60-as években a Beatles koncerteken, ezért üvöltötte Mick Jagger hatalmasra tátott szájjal a Satisfaction-t? Még mindig az a probléma, hogy hangos a zene, trágár a szöveg? Bizony ezek műfaji sajátosságok. Nem lehet rockzenét csinálni lábujjhegyen és nem lehet hozzá a szövegeket az illemkódexből kimásolni. A tolerancia Százhalombattán azt jelenti, hogy az év 365 napjából 1 napig sem tűrhető el egy ilyen hangos rendezvény, amely egyébként minden törvényességi előírást betartva került megrendezésre.Remélem, a kedves több ezer (?) dunafüredi lakos majd a SUMMERFEST és a BATTAI NAPOK hangos rendezvényei idején is telefont ragad. Nekem pl. az esetenként ott elhangzó zenék és megnyilvánulások nem tetszenek, de nem ragadok telefont és tollat, hanem igyekszem megértéssel és türelemmel kibírni azt a kis időt. Másnap kora reggel merevrészeg fiatal feküdt a buszmegállóban, lábait az úttestre vetve, kezében fél doboz, lassan folydogáló sör. Kedves pm, a fenti mondatot ugye csak viccnek szánta? Ön is tudja nagyon jól, hogy nem kell ahhoz Tankcsapda koncert, hogy ilyet tapasztaljon az ember hajnalonta a városban. A polgármester úrnak nagyon kapóra jött ez a koncert. Ő és egy másik képviselő már kovácsolják a politikai tőkét. Kapásból felmérték, hogy hány szavazatot hozhat és melyik oldal mellé álljanak.Gondolták az ezer az kevés, többen vannak akiket zavart a koncert, tehát először is mossuk kezeinket és azután bólogatunk szaporán, felháborodva a történteken. Szomorú ez kedves pm, szomorú. Százhalombattát ennyire öreg, fáradt, beszűkült tudatú emberek lakják?(tisztelet a kivételnek) H.J. úrnak pedig üzenem, hogy csalódott vagyok. Ő azt írta, hogy Beatrice rajongó volt, de ezt a trágárságot már nem tudja elviselni. Ha Nagy Feró ezt hallotta volna, biztos trágáran reagál. Hozzászólása alapján inkább Lagzi Lajcsi rajongónak gondolnám az urat. A Tankcsapda zenéje, nekem zene.Éppen annyira mint az LGT,Hbb,P.Mobil,Mini,Sziámi,Európa Kiadó,Cseh Tamás,Ghymes,Muzsikás,Pink Floyd,Rolling Stones,Peter Gabriel,Doors,Amadinda,Lajkó Félix,Szakcsi-Lakatos B.,Mozart, Verdi, Vivaldi,Liszt F.,Bartók B. a teljesség igénye nélkül. Remélem nem jön el az az idő, mikor füldugóval, bekötött szájjal, mamuszban kell mulatni lehalkított rockzenére. Üdvözlettel: Horváth Tibor