A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal fotós játékot hirdet közösségi oldalán
A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (NÉBIH) játékot hirdet közösségi oldalán, melynek során élelmiszer alapanyagokat ábrázoló fotó montázsokat vár. A hatóság célja, hogy megismerje, milyen összetevőket találnak biztonságosnak, minőséginek a fogyasztók. A NÉBIH olyan összeállításokra számít, amelyek elsősorban hazai kötődésű élelmiszer alapanyagokat ábrázolnak.
NEBIH_pendrive_latvany_02A hivatal újfajta partnerségi viszony kialakítására törekszik a fogyasztókkal, ezért döntött a pályázat közösségi oldalon való meghirdetése mellett. A játék során olyan minőségi étkezést szolgáló, elsősorban hazai kötődésű élelmiszer alapanyagokból összeállított montázst vár a felhasználóktól, amelyek pozitív módon, viccesen vagy akár művészien ábrázolják az élelmiszereket.
A fotók készítői július 13-ig tölthetik fel alkotásaikat a hatóság közösségi oldalának üzenőfalára. A játék végén a tíz legtöbb likeot kapó kép tulajdonosát egy-egy 4 Gb-s, NÉBIH logóval ellátott pendrive-val díjazza a hatóság.
Aki szeretne részt venni a játékban, az a részletes leírást itt találja: www.facebook.com/nebih.hu
Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal