Újra várja a pecásokat a Benta
- CIVIL SZFÉRA
- 2016-04-29
Sokan már a százhalombattai Dubics Tamás Horgász Egyesület végét jósolták, de április eleje óta minden visszakerült a régi mederbe, újból lehet horgászni a Benta-patakban. Az egyesület év eleji beruházásának köszönhetően a vízszint is állandósult. A részletekről Kling Ferenc elnök tájékoztatott.
TOVÁBB
