Volt egyszer egy Százhalom
- CIVIL SZFÉRA
- 2018-11-20
Az alapításának 20. évfordulóját ünneplő Faluvédő Egylet elnöke, Jankovits Márta, a "Matrica" Múzeum igazgatója, Vicze Magdolna, valamint Kővári László, Százhalombatta díszpolgára hívta sajtóreggelire a helyi média és a civil szervezetek képviselőit november 20-án.
TOVÁBB
