Azonnal elfogták a rablókat
- RENDŐRSÉGI HÍREK
- 2009-07-15
Békés demonstráció kezdődik az ercsi polgármesteri hivatal parkolójában július 16-án, csütörtökön 17 órától. A „Tegyünk együtt városunk közbiztonságáért!” elnevezésű összejövetelen több szervező, valamint Szabó Tamás polgármester mondanak beszédet.
TOVÁBB
Június 15-én 15:19 perckor nagy kiterjedésű tarló tűzhöz riasztották az érdi tűzoltókat Ráckeresztúr határába.
TOVÁBB
Június 10-én 19 óra 15 perckor kapták a riasztást az érdi tűzoltók, hogy Százhalombattán egy autó a Dunába csúszott.
TOVÁBB
Május elsejétől Fekete Ferenc rendőrhadnagy irányítja az érdi rendőrkapitányság bűnügyi osztályát. Korábban 13 évig a BRFK-nál dolgozott, a III. kerületben. Mint mondja, hasznos tapasztalatokat szerzett. Békásmegyernek rendkívül rossz híre volt, ám amikor üzembe helyezték a 60 kamerás térfigyelő rendszert, egy csapásra megváltozott a helyzet. Annyira visszaesett a bűncselekmények száma, hogy a városrész szinte a béke szigetévé változott. Reményei szerint ugyanez a változás lesz tapasztalható az érdi kapitányság területén, hiszen Százhalombattán már működik a rendszer, Érden pedig június elején üzemelték be a 25 kamerából álló térfigyelő hálózatot.
TOVÁBB
Kortárs segítő képzést indított a százhalombattai Arany János iskolában az Érdi Rendőrkapitányság és az Érdi Polgárőrség. A program tavaly indult Érden, és a százhalombattai egészségnevelők kezdeményezésére hozták át Százhalombattára.
TOVÁBB