"Megnyugtat egy-egy jó könyv"
- KULTÚRA, OKTATÁS
- 2018-05-31
A Hamvas Béla Városi Könyvtár harmadik alkalommal rendezi meg a Battai Könyvünnepet június 8-án, pénteken. Az egész napos rendezvény reggel 9 órakor kezdődik a Szent István téren, a "Dobj el mindent, és olvass!" akcióval. Ez alkalomból beszélgettünk Vezér Mihály polgármesterrel, akit az olvasáshoz való viszonyáról kérdeztünk.
TOVÁBB
