Első Számú Sulinapok
- KULTÚRA, OKTATÁS
- 2008-12-08
December első napjaiban, a Mikulás hetében tartották a hagyományos Sulinapokat Százhalombattán, az 1-es Számú Általános Iskolában. A közelgő ünnephez kapcsolódtak a nyitóesemény, a Nagyvetélkedő feladatai is: a szaloncukor-kötöző és evőverseny, a Mikulás-puzzle, vagy az a játék, amikor a hosszú csigavonalba rendeződött gyerekek egy mondatot súgtak körbe egymásnak: „Pénteken jön a Mikulás!”
TOVÁBB
