728 x 90 - Hirdessen itt!

Színes Sulinapok

A Százhalombattai 1. számú Általános Iskolában december első hetében a Sulinapok programjain vehettek részt diákjaink. A kisebbek és nagyobbak változatos programokat találhattak, és ebben az évben a Sulinapokon mindig más színbe öltöztünk.

A Sulinapok első napján sárgába öltöztek a gyerekek. Délután az alsósok előre megváltott jegyekkel ültek be a “mozitermekbe". Persze nincsen mozi nasi és üdítő nélkül, így azt is hozhattak magukkal. Felsősök pedig sport délutánon vehettek részt. Sikeres napot zártunk, izgatottan várjuk, hogy mit hoz a holnap!  


A kedd színe a fehér volt. A napot táncos bemelegítéssel kezdtük, amivel megalapoztuk a jó hangulatot. Délután, az alsó tagozat váltóversenyen csapatban, majd az Egy perc és nyersz feladatokban egyénileg mérettethetett meg. Maximálisan kihasználtuk a sportnapot a rengeteg mozgással és mókával. Felsőben pedig ekkor moziztak a gyerekek.


Szerdán mindenki zöldben pompázott, amikor is egészségnapot tartottunk, amin készítettünk salátát, zabkását és hoztunk be egészséges és különleges ételeket is, amiket meg lehetett kóstolni. Előadásokon vettünk részt, amelyek a testi higiéniáról, egészséges táplálkozásról, helyes fogápolásról szóltak. A rendszeres mozgás jegyében pedig egy akadálypályán próbálhattuk ki magunkat. Felsőben egészséges reggelit készítettünk, majd versenyeztettünk, amit az osztályok zsűritagjai gondosan elbíráltak. A kihívást elfogadók között Rubik kocka versenyt rendeztünk.


A csütörtöki programokat lilában élvezhettük. Délelőtt a nyolcadik osztályosok próbálhatták ki magukat tanári szerepkörben. Délután pedig csaptunk egy fergeteges bolhapiacot, ahonnan csodálatos kincsekkel térhetett haza mindenki.


Pénteken a Mikulás tiszteletére piros ruhát vettünk fel. Délelőtt osztályonként látogatott el hozzánk a nagyszakállú, szebbé téve ezzel mindannyiunk napját. Délután játékokban mérhették össze ügyességüket és tudásukat az alsós kisdiákok, a felsősök nagyvetélkedőn vettek részt.


A hetet kék színben zártuk. Eseménydús, változatos és színes programokkal tarkított, vidám hat napot tudhatunk magunk mögött. Már alig várjuk a jövő évi Sulinapokat!

Hozzászólás

E-mail címe rejtve marad. A kötelező mezők *-al vannak jelölve.

Megszakítás