Jubileumi Mézes Napok

  • img

Ha november, Mézes Napok. Idén már tízedik alkalommal szervezte meg az egészséges életmódot és mézfogyasztást népszerűsítő programsorozatot a Barátság Kulturális Központ Százhalombattán november 18-19-én.

Az érdeklődőket kiállítás-megnyitó, kézműves foglalkozások, szakmai előadások és bemutatók, gyermekszínház, mézkóstoló és vásár várták. Az idei játszóházat Tari Márta művésznő vezette, akivel mézeskalácsot és grillázst készítettek, különleges alkotásokat hoztak létre a gyerekek.
Sinka László alpolgármester a rendezvény megnyitóján kiemelte, hogy a mézhez több ezer éves kultúra kapcsolódik. A megnyitón kihirdették a hagyományos képzőművészeti pályázatok eredményét is, műsorral pedig a Szivárvány óvodások kedveskedtek a megjelenteknek.  Mivel a helyi méhészdinasztiák ezúttal is sok segítséget nyújtottak a rendezvény előkészítésében és lebonyolításában, a szervezők nekik is köszönetüket fejezték ki. (HTV)  

Hozzászólás

E-mail címe rejtve marad. A kötelező mezők *-al vannak jelölve.

Megszakítás

Legfrissebb cikkek

Képtárak

Kategóriák