Gránitszív
- CIVIL SZFÉRA
- 2018-09-10
Több százan búcsúztatták Mórucz Lajosnét, a Gólyahír Egyesület alapító elnökét Százhalombattán, a művelődési központ mögötti parkban szeptember 8-án. A civil szervezet egy szív alakú gránittömböt állított és egy fát ültetett a "Gólyamama" emlékére.
TOVÁBB
