Francia, szerb és orosz játékost igazolt az Érd
- SPORT
- 2014-07-15
Az érdi női kézilabdacsapatánál múlt pénteken sajtótájékoztatón mutatták be a három új külföldi játékost. A francia Mariama Signaté, a szerb Katarina Krpezs és az orosz Jekatyerina Kosztjukova is a magyar bajnoki bronzérmesnél folytatja pályafutását.
TOVÁBB
