Pest megyei úszó diákolimpia döntő
- SPORT
- 2015-01-19
Újabb nagyszabású eseményt rendezett meg sikeresen a Százhalombattai VUK SE a VSZK-val karöltve a Kiss László Sportuszodában január 18-án. A megye legjobb diákúszói jöttek el Battára, hogy eldöntsék, kiknek jár az elsőség. A tét nagy volt, hiszen a versenyszámok győztesei jutottak tovább a márciusi, Győrben megrendezésre kerülő országos döntőre.
TOVÁBB
