Rögbi évadzáró a rendezvényközpontban
- SPORT
- 2015-07-02
Közel százan – a sportolók edzőik és szüleik társaságában – vettek részt a Battai Bulldogok ünnepélyes évadzáró eseményén június 30-án Százhalombattán, a Szekeres József Rendezvényközpontban. A rendezvényen a klub valamennyi csapata – a mini, a kölyök, a kadét, a junior, az NBI extra és a női szakosztály is – képviseltette magát. A díjakat Sinka László alpolgármester adta át.
TOVÁBB
