Battai futósikerek Tárnokon
- SPORT
- 2016-05-23
Tizenkettedik alkalommal rendezték meg a Tárnoki Tófutás elnevezésű futófesztivált Tárnokon május 22-én. A Százhalombattai VUK SE triatlon szakosztályának két versenyzője a 6 kilométeres távon, a 14-18 éves férfiak mezőnyében remekelt: Molnár Patrik aranyérmet, míg Szatmári Máté ezüstérmet szerzett. A 2,5 kilométeres távon a 10-14 éves lányok 60 fős mezőnyében Szatmári Klára, a VUK SE úszója bronzérmes lett, rácáfolva arra az állításra, hogy az úszók nem jó futók.
TOVÁBB
