Legjobb négy között a női kézisek
- SPORT
- 2018-04-23
Idegenben és hazai pályán is nyert a Százhalombattai KE felnőtt női kézilabdacsapata a rájátszás eddigi mérkőzésein. Az alapszakaszt a második helyen zárták a lányok. A folytatásban a Pest megyei női felnőtt bajnokság B csoportjának harmadik helyéről továbblépő Pásztói KC volt az ellenfelük. Két győzelemmel az SZKE jutott a legjobb négy csapat közé.
TOVÁBB
