Tenisz
- SPORT
- 2005-01-17
Harminchárom induló részvételével rendezték meg január hetedike és kilencedike között Százhalombattán a Téli Kupa II elnevezésű nyílt teniszversenyt, ahol a mieink közül sajnos senki sem jutott a döntőbe.
TOVÁBBHa azt mondom, hipp, hopp, jön Vuk, akkor Magyarországon elsőre a rajzfilm híres rókája ugrik be, aki a „Vadászom, utamból kotródj!” mottó kezdőbetűi alapján kapta a nevét. Százhalombattán azonban mára ugyanúgy beugorhat a Városi Utánpótlásért Közhasznú Sport Egyesület, ami már önmagában elismertséget jelent. A „kis” VUK SE-ben igen szépen gyarapodik a sportolók létszáma. Erről a közelmúltban meggyőződhettünk a Városi Szabadidő Központban tartott fényképezkedés során. Katona István elnökkel beszélgettünk.
TOVÁBBElső két idei mérkőzésén egyaránt kétszámjegyű különbséggel győzött idegenben a Százhalombatta NB II-s férfi csapata.
TOVÁBBElső két idei mérkőzésén egyaránt kétszámjegyű különbséggel győzött idegenben a Százhalombatta NB II-s férfi csapata.
TOVÁBBA hétvégén eldőlt, hogy kik azok a megyei általános- és középiskolás úszók, akik bejutottak a Diákolimpia országos döntőjébe. Szombaton (2005.január 8-án) a Szalai János Tanuszodában közel 350 versenyző mérte össze tudását a Megyei Úszó Diákolimpia Döntőjében. A nagy érdeklődéssel kísért rendezvényen a százhalombattai iskolák tanulói öt korcsoportban 27 arany-, 18 ezüst-, és 7 bronzérmet hoztak el a versenytársak elöl.
TOVÁBB
Méghozzá nem is csak az Üveghegyen vagy az Óperencián túl, hanem itt Százhalombattán, ahol az óév egyaránt bővelkedett sportsikerekben és fájó vereségekben, küzdelmes és emlékezetes 365 nap áll mögöttünk.
TOVÁBBDecemberben elszenvedte idénybeli második vereségét a Százhalombatta NB II-es kosárlabda csapata, amely a Budafoktól kapott ki jó alaposan 95-60-ra.
TOVÁBB
Két hétvégén, december 18-án, majd december 27-én, 28-án és 29-én rendezték meg a Városi Szabadidőközpontban a 2004. évi utánpótlás teremlabdarúgó tornát a már hagyományos Szilveszter Kupáért. A versenyen Százhalombattán kívül tizennyolc település ifjú labdarúgói vettek részt.
TOVÁBB
December 19-én, ha nem is jött össze a teltház, de az Aranyvasárnap ellenére is több száz néző látogatott ki a Városi Szabadidő Központba, hogy idén még egyszer láthassa a kedvenc sportolóit, a százhalombattai kézilabdázókat, kosarasokat és labdarúgókat.
TOVÁBBDecember 18-19-én a Komjádi Uszodában rendezték az úszók idei utolsó versenyét.
TOVÁBB