Rögbi
- SPORT
- 2005-06-07
Hiába csíptek, haraptak a Battai Bulldogok május 28-án az utolsó hazai bajnoki meccsükön, sajnos a rangadót így is a kecskemétiek nyerték Bár Harmat Ákos legénysége és ő maga is nagy elánnal küzdött, a „kecskék” jól tartották magukat, és a tolongásokból rendre ők jöttek ki jobban.
TOVÁBB
