Kézilabda
- SPORT
- 2005-08-30
Augusztus második felében sorra vívta előkészületi találkozóit a Százhalombatta NB I/B-s férfi csapata, hiszen közeleg az új évad bajnoki rajtja. A Tromos ellen a Népfürdő utcában lépett pályára Sótonyi László együttese egy 3X25 perces meccsen, a viharsarki rivális elleni két mérkőzés közül az elsőre Békéscsabán, a másodikra Békésen került sor.
TOVÁBB
