Szenzációs igazolásokkal erősített az SZKE
- SPORT
- 2006-08-02
A napokban Mohácsi Árpádot és Bécsi Jánost, két sokszoros válogatott játékost szerződtetett a Százhalombattai Kézilabda Egyesület az egy hónap múlva kezdődő NB I-s szezonra. Így nem túlzás azt állítani, hogy a Sótonyi László által irányított csapat komoly és reális bennmaradási eséllyel vághat neki az élvonalbeli küzdelmeknek. Mérges Istvánnal, a battai klub elnökével a szurkolókat leginkább foglalkoztató témákról beszélgettünk.
TOVÁBB
