Triatlon
- SPORT
- 2006-12-15
Aquatlon versenyen vett részt a VUK SE triatlonos csapata november 26-án Veresegyházán. Fantasztikus időben, csodálatos vendéglátókkal és egy kiváló triatlonos csapattal vágtak neki az utolsó novemberi vasárnapnak. Az úszással kezdték a legfiatalabb lányok, akik még nem tudtak meglepetést okozni, de, ami késik, nem múlik. A fiúknál Szalay Levente már letette a névjegyét, a harmadik helyet szerezte meg úszásban, amit a futás után is megtartott. A következő korcsoportban Kelemen Bence úszásban leiskolázta a mezőnyt, és elsőként ért célba.
TOVÁBB
