Vonaton hoztuk el a két pontot Debrecenből
- SPORT
- 2022-03-29
34-28-ra nyert a Százhalombattai KE csapata idegenben a Debrecen EAC ellen az NBI/B-s férfi kézilabda bajnokság rájátszásában március 26-án. Tallér Zsolt technikai igazgató beszámolója.
TOVÁBB
