Négy éve a legjobbak
- SPORT
- 2008-11-28
Tizenöt fővel nevezett a Százhalombattai Karate Egyesület idei utolsó versenyére, az SKI (Shotokan Karate International) Országos Bajnokságra, amit Szarvason rendeztek meg november 23-án. A csapatból mindenki dobogós lett legalább egy versenyszámban, de olyan is akadt, aki több számban is a legjobb három közé jutott.
TOVÁBB
