Ismét a csúcson a Battai Bulldogok
- SPORT
- 2009-06-24
A Magyar Rögbi Szövetség a VSZK füves labdarúgó pályáján rendezte meg a 2008/09-es bajnokság döntőit az NB I-es és az Extraligás csapatok részére. Az NB I-es döntőt a Battai Bulldogok Fekete Serege és a szegedi Fit World Rugby Club játszotta.
TOVÁBB
