Ifjú bajnokok rivaldafényben
- SPORT
- 2010-02-11
Hetedik alkalommal rendezték meg Százhalombattán a Testnevelési és Sport Elismerő Oklevelek átadásának ünnepségét a Hotel Trainingben február 9-én. Az ünnepségen jelen volt Sinka László, a Magyar Kézilabda Szövetség főtitkára és Kiss László úszó szövetségi kapitány is.
TOVÁBB
