Vízilabda - Battai póló-sikerek
- SPORT
- 2012-06-26
Szép eredményekkel zárták a 2011/12-es évadot a Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület (SZVSE) ifjú pólósai. A 2000-2001-es születésűek csapata a 6., a ’97-esek a 3., a ’99-es a 12. helyen végzett a legelitebbnek számító Budapest Bajnokságban. A vegyes csapat a 6. helyet szerezte meg az országos leány gyerekbajnokságon.
TOVÁBB
