Vidék bajnokság
- SPORT
- 2012-07-17
Tizenhárom úszó képviselte Százhalombattát a 61. Országos Vidék Bajnokságon, Székesfehérvárott július 13-15-én. A sporteseményen minden versenyszám szerepelt, a felnőtt és ifjúsági versenyzők ezzel zárták a szezont, míg a serdülő korúak még az országos bajnokságra készülnek.
TOVÁBB
