Hogyan szavaz a nép?
- JEGYZET
- 2008-02-03
Ha monarchiában élnénk, nem lenne gondunk a választásokkal. Az uralmat a király gyakorolná, ezzel a tevékenységével csak halálakor hagyna fel, akkor viszont elsőszülött fia követné a trónon, aki szintén élethossziglan uralkodna. A törvényhozásban a nemesek lennének segítségére, nekünk, országlakóknak pedig mindössze tudomásul kellene vennünk a szabályokat.
TOVÁBB
