Taggyűlés a hulladék-kommandónál
- CIVIL SZFÉRA
- 2010-03-03
Megtartotta első taggyűlését a százhalombattai Hulladék-kommandó Társadalmi Járőrszolgálat március 2-án a „Matrica” Múzeumban. A vezetőség beszámolt az elmúlt év eredményeiről, és oklevéllel jutalmazták a legtöbb szolgálati idővel rendelkező Kiss Imrét, valamint Kövics Gábor dunafüredi és Bali Imre óvárosi körzeti megbízottat.
TOVÁBB
