Zarándokút Százhalombattáért
- CIVIL SZFÉRA
- 2012-03-21
Németh Istvánnak, a Római Katolikus Egyházközség világi elnökének kezdeményezésére több mint harminc hívő járta körbe Százhalombattát Szent Patrik napján, március 17-én. Mintegy 25 kilométeres zarándoklatukkal Istent kérték városunk gyarapodásáért, az itt élő emberekért, az üzemekben dolgozókért, a tanuló ifjúságért, a betegek gyógyulásáért. A szervezésben a KÉSZ helyi csoportja és a cserkészcsapat is részt vett.
TOVÁBB
