Nagykunsági élmények
- CIVIL SZFÉRA
- 2015-07-20
Hagyománnyá vált, hogy az Őszidő Nyugdíjasklub tagjai minden év nyarán egy hetes nyaralásra utaznak valamelyik gyógyfürdő közelébe. Az idei választás – immár negyedik alkalommal – ismét Berekfürdőre esett.
TOVÁBB
