Ismét taroltak a szenior úszók
2024-04-15 - 45 érmet nyert a Száz Halom Városi Úszó Klub a Hódmezővásárhelyen megrendezett IV. Consolis ASA nemzetközi szenior úszóversenyen. Az egyesület 14 versenyzője 56 számban állt rajthoz, 18 arany-, 19 ezüst- és 8 bronzérmet szerezve.
Tejes István, a SZVÚK alelnökének tájékoztatása szerint, a legeredményesebb versenyzőjük Szanyi-Nagy Éva volt, aki 5 számban állt rajtkőre, és mind az 5 számban elsőként ért célba korosztályában.
Grátz Benjamin a 200 m-es vegyesúszásban új országos csúccsal nyert, 2:10.83-s idővel, további két aranyat szerzett 50 és 200 m hátúszásban.
 Az egyesület elnöke, Tóth György is 3 aranyéremmel térhetett haza a versenyről.
Aranyérmet szerzett még Varga-Dancs Ágnes, Barta István, Havas Tamás, Halmos Péter, Kiss Attila, valamint a 4x50 m-es férfi vegyesúszásban a Grátz, Kiss, Tóth, Havas összetételű váltó.
A csapatversenyt is jól zárta klub; a 44 csapatból a 7. helyen végzett, csak 3 ponttal maradt el a 6. helyezettől.

A SZVÚK köszönetét fejezi ki  az Önkormányzatnak a felkészüléshez nyújtott támogatásért, illetve Vértesi Tamásnak a felkészítésért.