Kevésen múlt
2023-03-01 - 32-31-es vereséget szenvedett idegenben a Százhalombattai KE Kecskemét csapatától az NB I/B férfi kézilabda bajnokság február 24-i fordulójában – Tallér Zsolt, a battai klub technikai igazgatója beszámolója.
A mérkőzést nem kezdtük rosszul. A 17. percig felváltva estek a gólok, és 8-8-at mutatott a tábla. Ekkor következett az első hullámvölgy, és a következő öt percben a hazaiak négy góljára nem tudtunk válaszolni. Rendeztük a sorokat, de a 4 gólos különbség megmaradt a szünetig (15-11).

A második félidő első húsz percében a két csapat közti távolság nem nőtt, de sajnos nem is csökkent. Ekkor varázsütésre feltámadtunk, és az 57.percben 29-29-nél utolértük ellenfelünket.
Izgalmas végjátékban egy gólos hátrányban támadhattunk az egyenlítésért, ám 20 másodperccel a vége előtt egy erősen vitatható játékvezetői döntés megfosztott minket az egyenlítéstől, és így a pontszerzéstől is.

SZKE: Kovács J, Bokréta (kapusok), Mogyorósi 6(2), Gálli 3, Félegyházi 5, Kővári 2, Gyurcsovics 1,
Paizs 6, Kiss 2, Keresztes, Kollonay, Kerkovits 3, Fóti 3, Major, Kis Molnár; edző: Koncsár Gergely

A következő hazai bajnoki mérkőzés: Százhalombattai KE-Tata, 2023.03.04., szombat 18 óra, battai sportcsarnok. A belépés továbbra is ingyenes!