Csillogó úszóhétvége
2022-04-12 - Kecskeméten rendezték meg április 9-10-én a VI. Duna Kupa Szenior úszóbajnokságot, mely egyben országos bajnokság is volt. A Száz Halom Városi Úszó Klub Egyesületet 8 fő képviselte – tájékoztatott Tejes István az egyesület alelnöke.
A kis létszámú csapat összesen 25 egyéni rajtot teljesített, ebből 10 első, 3 második és 2 harmadik helyet megszerezve. Országos bajnoki címet szerzett a teljesített rajtok arányában: Grátz Benjamin 6 versenyszámból 6, Tóth György 4 versenyszámból 3, Kisfalvi István 6 versenyszámból 1.
"Összességében eredményes hétvégét zártunk. Ezúton szeretnék köszönetet mondani a Sporthalom Kft. vezetőségének és dolgozóinak a felkészülésünkben nyújtott segítségért, valamint Vértesi Tamás edzőnek a felkészítésért" – írta a klub alelnöke.