Gyenge játék, vereség
2022-03-03 - 29-31 (12-17) arányban kikapott hazai pályán a Százhalombattai KE férfi kézilabda csapata Balatonfüreden az NBI/B február 26-i fordulójában. Tallér Zsolt technikai igazgató beszámolója.
Az ősszel bravúr győzelmet arattunk a Balaton partján. Izgalmas mérkőzésre volt kilátás.
A mérkőzést mindkét csapat bátran, nyílt sisakkal kezdte. A tempóból adódóan sok hiba volt mindkét oldalon, de a gólok felváltva estek. Az eredményjelző a 20.percben 9-9-es döntetlent mutatott.
A félidő utolsó tíz percében bekövetkezett mindenki rémálma. Hibát hibára halmoztunk. Ebben az időszakban hét támadásunkat fejeztük be eredménytelenül és jó néhány technikai hibát ejtettünk. Sajnos a füredi fiatalok a lendületüket megtartva komoly -5 gólos-előnyt építettek ki a szünetig.
A második játékrész elején összeszedtük magunkat és kilenc perc alatt sikerült egy 5-1-es rohamot vezetnünk és ezzel felzárkóztunk egy gólra. Bíztunk a hasonló folytatásban, de sajnos nem így történt. A vendégek ismét kitágították a különbséget ötre, melyen a mérkőzés végén már csak kozmetikázni tudtunk.
Sajnos a mérkőzésen olyan sokat hibáztak a battai játékosok, ami nem fért bele, így a vereség jogosnak mondható.

SZKE: Kovács, Bokréta (kapusok), Mogyorósi 3, Tóth 3, Félegyházi 4, Kővári 3, Gyurcsovics 2, Zatureczki, Gálli 5(1), Kiss 4, Keresztes 1, Pap 2, Kollonay, Fiar, Kedves 2, Györkő; vezetőedző: Adorján Gábor

A következő hazai mérkőzésünkre március 12-én, szombaton 18 órától kerül sor a battai sportcsarnokban a BFKA Veszprém ellen. Továbbra is ingyenes a belépés.
A mérkőzés szünetében ismét értékes SZKE-s sportfelszereléseket sorsolunk ki a nézők között.