Fájó vereség idegenben
2022-02-10 - Agrofeed ETO UNI Győr - Százhalombattai KE 26-21 (14-11). Tallér Zsolt technikai vezető beszámolója.
SZKE összeállítása: Kovács, Bokréta (kapusok), Keresztes, Tóth 2, Félegyházi 5, Kővári 1, Gyurcsovics 1, Pap 3, Kiss 3, Mogyorósi 3, Fiar, Kedves 2, Zatureczki 2, Kollonay, Györkő, Gálli; vezetőedző: Adorján Gábor

Rossz előjelekkel vágtunk neki az idei és első bajnoki mérkőzésének. A felkészülés alatt nyolc játékosunk esett át a vírusfertőzésen kisebb-nagyobb tünetekkel, így nem tudtak 100%-os állapotba kerülni. A héten jött a hidegzuhany, amikor Adorján Gábor vezetőedzőnk tesztje lett pozitív, így Ő a mérkőzés kihagyására kényszerült. A csapat edzőjére, Koncsár Gergelyre maradt a nagy feladat, a kispadról irányítani a csapatot.

A mérkőzés első perceiben, tapogatózó játék és gólváltás volt a csapatok között. A tizedik percben 3-3 volt az eredmény. A következő időszakban sajnos néhány kihagyott ziccerünket a hazaiak megbosszulták és 3 gólos előnyt dolgoztak ki, melyet megtartottak a szünetig.

A második félidő elején bizakodtunk a sikeresebb folytatásban, de a támadások befejezésébe ismét hibák csúsztak. Védekezésben elfogadhatóan teljesített a csapat, de a lőtt gólok messze elmaradtak attól, amivel sikert lehetett volna elérni.

A következő hazai mérkőzésünkre Százhalombattai KE-Szigetszentmiklós, 2022.02.12-én szombaton 18:00 órától kerül sor a battai sportcsarnokban, ahova továbbra is ingyenes a belépés, de csak védettségi igazolvánnyal.

Jöjjenek minél többen, mert megérdemli a csapat a szurkolást!