Anya-lánya futás
2021-08-31 - Sikeresen teljesítette a 36. WizzAir félmaratont Lak Tünde, a SZVISE Atlétika szakosztályának futója augusztus 29-én. Lánya, Noémi a 10 km-es távon ért el remek eredményt.
Lak Tünde a 8 évvel ezelőtti előd-versenyen, a NIKE félmaratonon futotott először 21,1 km-t, amit 02:27:18-as idővel teljesített. A mostani megmérettetésen a tavalyi rekordját 1,5 perccel megdöntve, 01:51:53-as idővel ér célba. Ezzel az eredménnyel a 987 női indulóból a 124. helyen végzett. Lánya Noémi a kedvenc 10 km-s távján állt rajthoz, és fantasztikus futással 01:04:14-es idővel ért célba.

A versenyen Százhalombattáról részt vett Kanyó Szilvia is, aki 10 km-en korosztályos első lett, lánya Tóth Laura pedig a félmaratonon a női abszolút 8. helyen végzett, egyúttal ő is a legjobb lett a korosztályában.