Döntetlen a házi rangadón, gólzáporos győzelmek
2021-05-19 - 29-29-es döntetlent játszott a Százhalombattai KE II csapata az SZKE II-DKSK-val, a Megyei I. osztályú, férfi felnőtt kézilabda bajnokságban május 18-án. Koller János edző beszámolója.
Igazi házi rangadót játszottunk hazai pályán vendégként, hiszen az ellenfél a szakosztály másik megyei csapata, az SZKE III volt.

Az utóbbi idők eredményei és a mutatott játék alapján szoros, kiélezett küzdelmet vártam a mérkőzéstől. Várakozásomat hűen tükrözte a játék, hiszen kezdettől fogva fej-fej mellett estek a gólok és a játékosokon látszott a feszültség, ezért itt-ott hibák csúsztak a játékba, így a szünetben 14:14-et mutatott az eredményjelző.
A második félidőben sem változott a forgatókönyv és sportszerű mérkőzésen igazi, drámai végjátékot produkáltak a csapatok, és véleményem szerint igazságos döntetlen született.

SZKE II-DKSK:  Homonnay, Rácz, (kapusok), Komáromi 8, Koncsár Gábor 3, Koncsár Gergely 4, Varga I. 5, Major O. 5, Rakvács 3. Csere: Matos, Gólya 1, Rádler, Major L, Tobola.
Következő  mérkőzés: 05.22. szombat, 18.00, Bugyi, Bugyi-SZKE II-DKSK

A két korábbi mérkőzésen nagyarányú győzelmet aratott a Százhalombattai SZKE II csapata.
A Szigetszentmiklós III. ellen hazai pályán, 44-23-ra nyertek május 16-án. A magabiztos támadójáték párosult a jó védekezéssel. Hiába voltak fiatalabbak az ellenfél játékosai, gyors visszarendeződéssel megakadályozták őket a könnyű góllövésben, és a félidőben már 12 góllal vezettek.

Az Aranyszarvast fogadták május 14-én hazai pályán, ahol 38-19-re nyertek. Végig uralva a játékot, nagy tempóban már a szünetre jelentős előnnyel vezettek (18-6).